ISP Alliance rozšiřuje CORE a přenáší rekordní objem dat

ISP Alliance, která propojuje malé a střední poskytovatele internetu, aktuálně nabízí přístup do svého CORE v Praze (CE Colo, TTC DC1 a TTC DC2, ČRa DC Tower), na dvou místech v Brně (DC Gity, MasterDC), v Jihlavě, v Ostravě, v Bratislavě (SIX) a přes partnery umí nabídnout propojení i v dalších lokalitách. Členské firmy pak nabízejí datové služby prakticky na celém území ČR.

„V průběhu roku 2021 budeme postupně migrovat všechny zákazníky do nových racků, s novými technologiemi. Vidíme, jak datové toky rostou a na růst našich členů se připravujeme s předstihem. Koncoví zákazníci našich členů po upgradu uvidí, že jim dokážou poskytovatelé připojení k internetu nabídnout mnohem rychlejší a kvalitnější služby,“ říká Jan Kropáček, předseda představenstva ISP Alliance.

Portová kapacita upgradovaného CORE bude více než 11 Tb/s – 58x 100GE, 26x 40GE, 456x 10GE a další kapacita je k dispozici mimo CORE.

ISP Alliance také výrazně podporuje bezpečnost zapojených sítí a bezpečnost zákazníků členských sítí. Poskytovatelům internetu nabízí vlastní RTBH služby, blokování nebezpečných nebo zakázaných webů na DNS, službu Whalebone ISP a nabízí za výhodnějších podmínek pro své členy produkty ESET.