Setkání členů ISP Alliance

Vážení členové a obchodní partneři,

máme velkou radost, že po loňském "covid" výpadku Vás můžeme pozvat na naše tradiční setkání členů, které se uskuteční 3. - 5. 11. 2021 v hotelu LIONS v Nesuchyni.
Konferenčním dnem bude čtvrtek 4. 11. 2021, je možné přijet již ve středu a odjet v pátek (rezervaci ubytování zajistíme dle vyplnění formuláře a Vašich požadavků).

Pro přihlášení vyplňte závazný REZERVAČNÍ FORMULÁŘ
(pokud vyplníte správně, přijde Vám zpět mail s vyplněnými údaji)

Tentokrát jsme se zaměřili na atraktivní témata a je pro Vás připraveno více kratších, rozmanitějších a zajímavějších přednášek ve spolupráci s našimi partnery a dodavateli. Nebojte se, určitě Vás nebudeme nudit stylem "My jsme Alza a prodáváme notebooky značky HP, Asus, Apple" :) O ISPA novinky samozřejmě nepřijdete. Připravte se na to, že tato akce bude hodně o komunikaci s publikem a zpětné vazbě od Vás, protože je pro nás důležité vědět, co Vás zajímá a co chcete řešit.

PLATBY:

  • Členové ISPA neplatí žádné poplatky za účast na setkání, hradí si pouze ubytování.

Cena za ubytování:

  • JEDNOLŮŽKOVÝ STANDARD POKOJ: 1.800 Kč osoba/noc se snídaní*
  • DVOULŮŽKOVÝ STANDARD POKOJ: 1.200 Kč osoba/noc se snídaní*
  • TŘÍLŮŽKOVÝ STANDARD POKOJ: 1.000 Kč osoba/noc se snídaní*

*ceny jsou s DPH a je v nich neomezený vstup do wellness centra s bazénem a parní saunou. Ubytování uhradíte přímo v hotelu hotově či kartou nebo po dohodě předem lze převodem. Pokud máte ohledně ubytování jakýkoliv dotaz nebo požadavek, obracejte se, prosím, na nás, rezervaci ubytování zajistíme.

Doufáme, že se spolu na našem setkání potkáme :)

Těšíme se na Vás v listopadu!

Tým ISPA

PROGRAM SETKÁNÍ