Služby

Členové ISP Alliance se mohou zapojit do činnosti nebo využívat výsledky práce jednotlivých pracovních skupin, které nabízejí širokou paletu služeb pro malé a střední ISP:

CORE

Pracovní skupina CORE

Provozujeme vlastní CORE ve třech pražských, dvou brněnských, dvou ostravských a bratislavském datacentru.
Více
Obchod/B2B

Pracovní skupina Obchod/B2B

Umíme vyhrát tendery s poptávkami po telekomunikačních službách a datových okruzích, které pak přináší business našim členům. Sdílíme i další obchodní příležitosti a rádi nabídneme vaše služby.
Více
Hardware

Pracovní skupina Hardware

Díky trojstranným dohodám dojednaným ISP Alliancí mohou členové nakupovat síťový hardware a technologie za výhodnější ceny. Poskytujeme také poradenství s nasazením, implementací a konfigurací.
Více
Software

Pracovní skupina Software

ISP Alliance vyvíjí vlastní informační systémy. Zákazníkům pak dál nabízí pomoc s implementací i následnou podporu. Informačního systému Adminus a platforma pro procesní řízení FlowEye.
Více
Regulace

Pracovní skupina Regulace

ISP Alliance sleduje připravovanou legislativu a regulaci a snaží se ji ovlivňovat ve prospěch členských firem. Účastní se pracovních skupin a komunikuje se státní správou a dalšími zájmovými organizacemi.
Více
Softskills

Pracovní skupina Softskills

ISP Alliance podporuje sdílení know-how a znalostí. Organizujeme odborné workshopy a školení, máme interní diskusní fórum a informace a know-how sdílíme v interním portálu v newsletterech.
Více